Apie įmonę

UAB „ProBioSanus“ – suvienijome gamtą ir mokslą

UAB “ProBioSanus” rūpinasi mus supančia gamta ir siekia sukurti saugesnę aplinką žmogui, pagerinti gyvenimo kokybę. Pasitelkę gamtos mokslus kuriame ir gaminame aukštos kokybės mažai analogų pasaulyje turinčias natūralias valymo ir asmeninės higienos priemones  PROBIOTIC™.

PROBIOTIC™ valymo priemonėse esančios probiotinės bakterijos atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui palankią-artimą mikrobiologinę aplinką, kuri mus saugo nuo patogeninių bakterijų poveikio. PROBIOTIC™ asmens higienos priemonėse esantys probiotinių bakterijų fermentacijos produktai (metabolitai) praturtina šias priemones odai naudingomis medžiagomis bei subalansuoja mikroflorą.

PROBIOTIC™ valymo ir asmens higienos produktai kuriami ir vystomi įmonei priklausančioje mikrobiologijos ir chemijos laboratorijoje PROBIOSAN LABORATORY  – tai viena pažangiausių laboratorijų Baltijos šalyse, kurianti inovatyvias technologijas ir produktus valymo, kosmetikos ir kitose pramonės srityse. PROBIOSAN LABORATORY mokslininkų komandą sudaro chemijos, biotechnologijų ir mikrobiologijos sričių specialistai, kurie atlieka inovatyvių valymo ir asmens higienos produktų kūrimą, tobulinimą bei kokybės kontrolę, mikrobiologinės fermentacijos procesų vystymą, optimizavimą ir kt.

Probiosanus laboratorija

Istorija

Įmonė įkurta 2012 vasario 28 d.

2012 rugpjūčio mėn. paleista gamybinė linija, pirmieji produktai pasiekė platinimo vietas;
2012 gruodį eksportuotos pirmosios prekės į Daniją;
2013 gegužės mėn. sukurtas naujas prekinis ženklas ir taip atnaujinta visa produktų linija;
2013 spalio mėn. kartu su KTU pradėjome vykdyti mokslinių tyrimų projektą „Probiotinių mikroorganizmų imobilizavimo ir įkapsuliavimo technologija“;
2013 gruodžio mėn. Probiosanus indų ploviklis su probiotikais gavo metų gaminio apdovanojimą;
2014 sausio mėn. pradėjome eksportuoti produktus į Latviją ir Estiją;
2014 liepą pradėjome eksportuoti produktus į Rusiją;
2014 rugsėjo mėn. atidaryta nauja mikrobiologijos ir chemijos laboratorija;
2014 spalio mėn. sukurtas nuosavas mikroorganizmų bankas;
2014 lapkričio mėn. dalyvavome parodoje „Natural products Scandinavia“, kur Probiosanus produktų linija buvo nominuota metų inovacijos apdovanojimui;
2015 kovo mėn. pradėjome leisti naują probiotinių produktų liniją asmens higienai – „Probiotiniai muilai“;
2015 balandžio mėn. pradėjome eksportuoti produktus į JAV;
2015 lapkričio mėn. į rinką išleidome metus tobulintą pirmą tokį skystą superkoncentruotą skalbiklį visai šeimai;
2015 gruodžio mėn. pateikėme pasaulinę patentinę paraišką Nr. PCT/LT2015/000009, 31/12/2015: “Kompozicija ir būdas skirtas probiotinių bakterijų (PB) išlikimo ir stabilumo padidinimui asmens higienos ir buitinių gaminių dezinfekcinių priemonių pagrindo kompozicijose”.

Mūsų vertybės – inovatyvumas, efektyvumas, patikimumas ir susitelkimas.

Atsiliepimai

Probiosanus

4.9 (86)
 • 5 star review  Likau patenkinta visais produktais,nuo indų ploviklio iki skalbimo ir valymo priemonių.Būtinai naudosiu ir ateityje.Ačiū.Aptarnavimas užsisakant produktus ir jų pristatymas super puikus.

  thumb Irena Z.
  6/20/2019

  5 star review  Rekomenduoju,ačiū už galimybę išbandyti laimėjus skalbiklį.Tai puikus skalbiklis,išbandžiau spalvotiems audiniams ..Svarbiausia ,kad koncentrato nedaug reikia,puikiai išskalbė. Be dažiklių,be fosfatų ,be chloro junginių -puikiai tinka visos šeimos rūbams skalbti ! Ačiū

  thumb Deivydas D.
  5/02/2019
 • 5 star review  100 % kokybiška ir natūralu. Nieko kokybiškesnio neesu išbandžiusi. Rekomenduoju visiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Nebeturime problemų su odos bėrimais. Tobuliausia ką naudojame. Ačiū.

  thumb Inga U.
  4/28/2019

  5 star review  Rekomenduoju! Labai geros visos Probiotic priemonės 👍

  thumb SiGutė K.
  4/21/2019
 • 5 star review  Mielai naudoju grindų ploviklius, orgtechnikos valiklius, virtuvės valiklį. Gera kokybė.

  thumb Rima M.
  4/18/2019

  5 star review  man irgi patiko! rekomenduoju! darykite dazniau akcijas 😉

  thumb Oksana K.
  4/17/2019
 • 5 star review  Naudoju daugumas produktų, jie visi labai geri.

  thumb Asta S.
  4/17/2019

  5 star review  Išbandžiau valiklį voniai, super, beveik nuvaliau įsisenėjusias pelėsių žymes ant plytelių siūlių. Skalbiklis, nieko ypatingo, skalbinių kvapas - lengvas chlorkalkių kvapas. Vistiek naudoju minkštiklį (Probiosanus tokio nesiūlo)

  thumb Egle D.
  4/17/2019
 • 5 star review  Labiausiai patiko skalbikliai ir idėja pačių produktų apskritai

  thumb Katano R.
  4/16/2019

  5 star review  Visi produktai, kuriuos išbandžiau, pateisino lūkesčius: indų plovikliai, WC ir grindų plovimo priemonės tiesiog fantastiškos.

  thumb Laima R.
  4/16/2019
 • 5 star review  Teko naudoti šios produkcijos įvairius valiklius. Dar neteko nusivilti.

  thumb Aiva N.
  4/16/2019

  5 star review  Seniai naudoju, esu labai patenkinta, nes draugiški žmogui ir aplinkai. Juos naudojant taip pat švari ir mano skalbimo mašina, ko negaliu pasakyti apie kitus natūralius skalbiklius. Sodyboje naudoju netik skalbiklius , bet visą rinkinį, nes vietinė kanalizacija, kad neužmuštų gerųjų bakterijų, kurių reikia papildomai pilti į sistemą. Ačiū Probiosan laboratory už šiuos gerus produktus 🙂

  thumb Ilona Ž.
  3/28/2019
 • 5 star review  Visa šeima džiaugiasi Probiotic produktais! 👌Rekomenduoju!

  thumb Silvija G.
  3/21/2019

  5 star review  Indų plovikliai kol kas geriausi, ką bandžiau rinkoje. Plauna puikiai, o plastikinės dėžutės produktams laikyti šaldytuve, rodos, švarą ir ten nuneša.

  thumb Rasa B.
  2/21/2019
 • 5 star review  Užsisakiau rinkinį (7 prekės). Esu labai patenkinta. Kvapas neutralus, valymo rezultatas puikus, kaina rinkinio ne per brangi. Ypač patiko grindims valyti skystis.

  thumb Emma G.
  7/03/2018

  5 star review  Esu labai patenkinta skalbimo priemonėmis! Ypač su levandomis, kvapas nuostabus!

  thumb Indre B.
  3/20/2018
 • 5 star review  Teko išbandyti jūsų skalbiklius. Nu nerealūs! � Vaikui su jautria oda tinka puikiai, bet skalbiu is savo visus rūbus. Dėmes pašalina liuks, ir nereikia minkštiklio. Audiniai išlieka natūralūs. Medvilnė skiriasi nuo sintetikos, ne taip kaip su minkštikliu, kai ištrauki ir visi vienodai dirbtinai minkšti. Reiks kada ir kitas priemones išbandyt. �

  thumb Ingrida D.
  8/23/2017

  5 star review  Puikus,geras skalbiklis ,drąsiai rekomenduoju išbandyti .

  thumb Ilona Y.
  7/31/2017
 • 5 star review  Perkam tik sia produkcija!!!! Labai gerai viska valo! Ir nera kvapo jokio 🙂

  thumb Ieva S.
  7/18/2017

  5 star review  Kaip pas jus nusipirkti?

  thumb Gintare D.
  5/19/2016