Apie įmonę

UAB „ProBioSanus“ – suvienijome gamtą ir mokslą

UAB “ProBioSanus” rūpinasi mus supančia gamta ir siekia sukurti saugesnę aplinką žmogui, pagerinti gyvenimo kokybę. Pasitelkę gamtos mokslus kuriame ir gaminame aukštos kokybės mažai analogų pasaulyje turinčias natūralias valymo ir asmeninės higienos priemones  PROBIOTIC™.

PROBIOTIC™ valymo priemonėse esančios probiotinės bakterijos atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui palankią-artimą mikrobiologinę aplinką, kuri mus saugo nuo patogeninių bakterijų poveikio. PROBIOTIC™ asmens higienos priemonėse esantys probiotinių bakterijų fermentacijos produktai (metabolitai) praturtina šias priemones odai naudingomis medžiagomis bei subalansuoja mikroflorą.

PROBIOTIC™ valymo ir asmens higienos produktai kuriami ir vystomi įmonei priklausančioje mikrobiologijos ir chemijos laboratorijoje PROBIOSAN LABORATORY  – tai viena pažangiausių laboratorijų Baltijos šalyse, kurianti inovatyvias technologijas ir produktus valymo, kosmetikos ir kitose pramonės srityse. PROBIOSAN LABORATORY mokslininkų komandą sudaro chemijos, biotechnologijų ir mikrobiologijos sričių specialistai, kurie atlieka inovatyvių valymo ir asmens higienos produktų kūrimą, tobulinimą bei kokybės kontrolę, mikrobiologinės fermentacijos procesų vystymą, optimizavimą ir kt.

Probiosanus laboratorija

Istorija

Įmonė įkurta 2012 vasario 28 d.

2012 rugpjūčio mėn. paleista gamybinė linija, pirmieji produktai pasiekė platinimo vietas;
2012 gruodį eksportuotos pirmosios prekės į Daniją;
2013 gegužės mėn. sukurtas naujas prekinis ženklas ir taip atnaujinta visa produktų linija;
2013 spalio mėn. kartu su KTU pradėjome vykdyti mokslinių tyrimų projektą „Probiotinių mikroorganizmų imobilizavimo ir įkapsuliavimo technologija“;
2013 gruodžio mėn. Probiosanus indų ploviklis su probiotikais gavo metų gaminio apdovanojimą;
2014 sausio mėn. pradėjome eksportuoti produktus į Latviją ir Estiją;
2014 liepą pradėjome eksportuoti produktus į Rusiją;
2014 rugsėjo mėn. atidaryta nauja mikrobiologijos ir chemijos laboratorija;
2014 spalio mėn. sukurtas nuosavas mikroorganizmų bankas;
2014 lapkričio mėn. dalyvavome parodoje „Natural products Scandinavia“, kur Probiosanus produktų linija buvo nominuota metų inovacijos apdovanojimui;
2015 kovo mėn. pradėjome leisti naują probiotinių produktų liniją asmens higienai – „Probiotiniai muilai“;
2015 balandžio mėn. pradėjome eksportuoti produktus į JAV;
2015 lapkričio mėn. į rinką išleidome metus tobulintą pirmą tokį skystą superkoncentruotą skalbiklį visai šeimai;
2015 gruodžio mėn. pateikėme pasaulinę patentinę paraišką Nr. PCT/LT2015/000009, 31/12/2015: “Kompozicija ir būdas skirtas probiotinių bakterijų (PB) išlikimo ir stabilumo padidinimui asmens higienos ir buitinių gaminių dezinfekcinių priemonių pagrindo kompozicijose”.

Mūsų vertybės – inovatyvumas, efektyvumas, patikimumas ir susitelkimas.