Kodėl „Probiotic“?

Kaip kurti švarią, saugią ir sveikatai palankią aplinką?

Norint švariai ir saugiai išvalyti namus, skalbti ar plauti indus, sveikatos priežiūros ekspertai rekomenduoja naudoti natūralias valymo priemones be pavojingų cheminių medžiagų.

Dauguma cheminių valymo ar skalbimo priemonių sukurtos, naudojant sintetines žaliavas, gaunamas iš naftos atliekinių dalių. Tokios priemonės yra agresyvios ir nėra linkusios natūraliems suirimo procesams, todėl kaupiasi ir teršia mus supančią aplinką.

Tačiau vien natūralios sudėties nepakanka – saugiai ir sveikai namų aplinkai palaikyti, būtina užtikrinti ir akimi nematomos namų mikrofloros balansą. Tai galima padaryti naudojant natūralios sudėties valymo ir skalbimo priemones su probiotikais “Probiotic”.

4E Guarantee logo Effective, Ecological, Economical, Enduring Protection

“Probiotic” – keturių savybių unikalus derinys

“Probiotic” – keturguba nauda jums: ekologiškų žaliavų produktas, efektyviai šalina purvą ir dėmes, ekonomiškas ir probiotikais – gerosiomis bakterijomis – užtikrina ilgalaikę apsaugą.

EFFECTIVE

EFEKTYVUS

icon1

Unikalios kompozicijos priemonės greitai pašalina dėmes, nešvarumus ir užtikrina nepriekaištingą rezultatą. Indų ploviklis suriša (emulguoja) riebalus – indai spindi. Išvalyti namai ir išskalbti rūbai įgauna gamtos kvapą, nedirgina ir neerzina cheminiai kvapai. Pašalina kalkių nuosėdas, išvalo šokolado, vyno, kavos ir kitas dėmes, taip teigia „Probiotic“ skalbiklių, valiklių ir indų ploviklių vartotojų tyrimai.

ECOLOGICAL

EKOLOGIŠKAS

icon2

“Probiotic” valikliai, skalbikliai ir indų plovikliai gaminami tik iš ekologiškų žaliavų, – sumanus gamtos ir mokslo derinys. Produktai su ekologiškais augalų aliejais, be jokių agresyvių cheminių medžiagų skalbia, valo, plauna saugiai, visada draugiški gamtai. Pamirškite chlorą, fosfatus, sintetines medžiagas, dažiklius – visą cheminę agresiją jūsų namuose. „Probiotic“ gaminiai nežeidžia rankų, nesukelia alerginių ir dirginančių reakcijų, tinka alergiškiems ir jautrią odą turintiems žmonėms. Gaminiai patikrinti dermatologų ir alergologų – drąsiai pasitikėkite ekspertais ir kurkite sveikatai palankią aplinką sau ir savo šeimai. Produktai tinkami namams su biologiniais valymo įrenginiais.

ECONOMICAL

EKONOMIŠKAS

icon3

1,5 l skalbiklio užteks net du kartus didesniam skalbinių kiekiui, nei kito ekologiško skalbiklio. Naudodami „Probiotic“ valiklį sutaupysite, nes galėsite rečiau valyti – apsauga gerosiomis bakterijomis užtikrinama net aštuonias dienas. Taupysite ir su Probiotic skalbikliu, nes unikalios sudėties skalbiklis purena audinius – neprireiks audinių minkštiklio. Ekologiškos sudėties priemonės nežeidžia rankų, todėl neteks pirkti brangių odos kremų.

ENDURING PROTECTION

ILGALAIKĖ APSAUGA

icon4

Gyvename bakterijų apsuptyje, jų neišvengsime, bet galime rinktis, kad mus suptų tik gerosios bakterijos probiotikai. Probiotikai – gyvi mikroorganizmai, kurie natūraliai randami tiek žmogaus organizmo viduje, tiek išorinėje, mus supančioje aplinkoje. Probiotikai atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui palankią, artimą mikrobiologinę aplinką, kuri mus saugo nuo blogųjų bakterijų dauginimosi.
“Probiotic” – tai probiotikais praturtintos priemonės, garantuojančios aštuonių dienų apsaugą, kurią užtikrina gerosios bakterijos.
Gerosios bakterijos per “Probiotic” valiklius, skalbiklius ar indų ploviklius patekę ant rūbų, paviršių ar indų pradeda veikti iš karto: specialia inkapsuliavimo technologija paruošti probiotikai ima “gyventi” ir daugintis per sekundės dalis: per valandą gyvos gerosios bakterijos padengia plotą, kuriame nelieka vietos kitiems mikroorganizmams.
Gerdami probiotikus, kuriuos rekomenduoja gydytojai, kuriame balansą žarnyne. Palankią mums ir visai šeimai aplinką galime sukurti visur namuose su “Probiotic”.

“Probiotic” – keturguba nauda jums: ekologiškų žaliavų produktas, efektyviai šalina purvą ir dėmes, ekonomiškas ir probiotikais – gerosiomis bakterijomis – užtikrina ilgalaikę apsaugą

Kaip veikia „Probiotic“ priemonės?

Valant namus įprastomis, agresyviomis cheminėmis priemonėmis sunaikinama didžioji dalis mikrofloros, pažeidžiama mikrofloros pusiausvyra, atsiranda bakterijų disbalansas. Tokia aplinka yra pražūtinga, nes sudaromos sąlygos išgyventi ir plisti blogosioms bakterijoms, kurios lengviau prisitaiko prie nepalankių augimui sąlygų ir įgyja atsparumą vis stipresnėms cheminėms medžiagoms. Dėl to sutrinka žmogaus imuninės sistemos vystymasis, tampame mažiau atsparūs infekcijoms, kyla įvairios alerginės reakcijos ir kiti sutrikimai.

Probiotikai neleidžia plisti blogosioms bakterijoms

Valant namus natūraliomis valymo priemonėmis su probiotikais, namai išvalomi taip pat švariai ir efektyviai, tačiau, priešingai nei įprastinės cheminės valymo priemonės, valymo priemonės su probiotikais ne išbalansuoja mikroflorą, o praturtina ją gerosiomis bakterijomis. Nuolatos naudojant valymo priemones su probiotikais, gerosios bakterijos ima vyrauti aplinkoje, atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui palankią-artimą mikrobiologinę aplinką, saugančią mus nuo blogųjų bakterijų dauginimosi.

Atsiliepimai

Probiosanus

4.9 (86)
 • 5 star review  Likau patenkinta visais produktais,nuo indų ploviklio iki skalbimo ir valymo priemonių.Būtinai naudosiu ir ateityje.Ačiū.Aptarnavimas užsisakant produktus ir jų pristatymas super puikus.

  thumb Irena Z.
  6/20/2019

  5 star review  Rekomenduoju,ačiū už galimybę išbandyti laimėjus skalbiklį.Tai puikus skalbiklis,išbandžiau spalvotiems audiniams ..Svarbiausia ,kad koncentrato nedaug reikia,puikiai išskalbė. Be dažiklių,be fosfatų ,be chloro junginių -puikiai tinka visos šeimos rūbams skalbti ! Ačiū

  thumb Deivydas D.
  5/02/2019
 • 5 star review  100 % kokybiška ir natūralu. Nieko kokybiškesnio neesu išbandžiusi. Rekomenduoju visiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Nebeturime problemų su odos bėrimais. Tobuliausia ką naudojame. Ačiū.

  thumb Inga U.
  4/28/2019

  5 star review  Rekomenduoju! Labai geros visos Probiotic priemonės 👍

  thumb SiGutė K.
  4/21/2019
 • 5 star review  Mielai naudoju grindų ploviklius, orgtechnikos valiklius, virtuvės valiklį. Gera kokybė.

  thumb Rima M.
  4/18/2019

  5 star review  man irgi patiko! rekomenduoju! darykite dazniau akcijas 😉

  thumb Oksana K.
  4/17/2019
 • 5 star review  Naudoju daugumas produktų, jie visi labai geri.

  thumb Asta S.
  4/17/2019

  5 star review  Išbandžiau valiklį voniai, super, beveik nuvaliau įsisenėjusias pelėsių žymes ant plytelių siūlių. Skalbiklis, nieko ypatingo, skalbinių kvapas - lengvas chlorkalkių kvapas. Vistiek naudoju minkštiklį (Probiosanus tokio nesiūlo)

  thumb Egle D.
  4/17/2019
 • 5 star review  Labiausiai patiko skalbikliai ir idėja pačių produktų apskritai

  thumb Katano R.
  4/16/2019

  5 star review  Visi produktai, kuriuos išbandžiau, pateisino lūkesčius: indų plovikliai, WC ir grindų plovimo priemonės tiesiog fantastiškos.

  thumb Laima R.
  4/16/2019
 • 5 star review  Teko naudoti šios produkcijos įvairius valiklius. Dar neteko nusivilti.

  thumb Aiva N.
  4/16/2019

  5 star review  Seniai naudoju, esu labai patenkinta, nes draugiški žmogui ir aplinkai. Juos naudojant taip pat švari ir mano skalbimo mašina, ko negaliu pasakyti apie kitus natūralius skalbiklius. Sodyboje naudoju netik skalbiklius , bet visą rinkinį, nes vietinė kanalizacija, kad neužmuštų gerųjų bakterijų, kurių reikia papildomai pilti į sistemą. Ačiū Probiosan laboratory už šiuos gerus produktus 🙂

  thumb Ilona Ž.
  3/28/2019
 • 5 star review  Visa šeima džiaugiasi Probiotic produktais! 👌Rekomenduoju!

  thumb Silvija G.
  3/21/2019

  5 star review  Indų plovikliai kol kas geriausi, ką bandžiau rinkoje. Plauna puikiai, o plastikinės dėžutės produktams laikyti šaldytuve, rodos, švarą ir ten nuneša.

  thumb Rasa B.
  2/21/2019
 • 5 star review  Užsisakiau rinkinį (7 prekės). Esu labai patenkinta. Kvapas neutralus, valymo rezultatas puikus, kaina rinkinio ne per brangi. Ypač patiko grindims valyti skystis.

  thumb Emma G.
  7/03/2018

  5 star review  Esu labai patenkinta skalbimo priemonėmis! Ypač su levandomis, kvapas nuostabus!

  thumb Indre B.
  3/20/2018
 • 5 star review  Teko išbandyti jūsų skalbiklius. Nu nerealūs! � Vaikui su jautria oda tinka puikiai, bet skalbiu is savo visus rūbus. Dėmes pašalina liuks, ir nereikia minkštiklio. Audiniai išlieka natūralūs. Medvilnė skiriasi nuo sintetikos, ne taip kaip su minkštikliu, kai ištrauki ir visi vienodai dirbtinai minkšti. Reiks kada ir kitas priemones išbandyt. �

  thumb Ingrida D.
  8/23/2017

  5 star review  Puikus,geras skalbiklis ,drąsiai rekomenduoju išbandyti .

  thumb Ilona Y.
  7/31/2017
 • 5 star review  Perkam tik sia produkcija!!!! Labai gerai viska valo! Ir nera kvapo jokio 🙂

  thumb Ieva S.
  7/18/2017

  5 star review  Kaip pas jus nusipirkti?

  thumb Gintare D.
  5/19/2016