Naujame “Probiotic” tinklapyje dar daugiau naudingos informacijos

Vis daugiau sąmoningų vartotojų renkasi ne tik prekės funkcionalumą, bet ieško sumanių ir ilgalaikių sprendimų, kaip užtikrinti namų švarą, tinkamai skalbti ar plauti indus. “Probiotic” produktai atsako į daugelį žmonėms kylančių klausimų, nes dėl savo unikalios sudėties, kurioje yra įterpti probiotikai, gerosios bakterijos, skalbikliai, valikliai ir indų plovikliai teikia keturgubą naudą: jie efektyvūs, ekonomiški, ekologiški ir turi ilgalaikę apsaugą.

Atnaujintame “Probiotic” tinklapyje kiekvienas vartotojas lengvai ras ne tik pačius produktus, jų aprašymus, bet ir papildomos infromacijos, pagrįstos moksliniais tyrimais ir mūsų laboratorijoje gimstančiomis inovacijomis. Patogi paieška leis greitai rasti rūpimą informaciją, susipažinti su naujovėmis, o skubantiems ir laiką taupantiems žmonėms bus vertinga naudotis mūsų e-parduotuve, kurioje visas asortimentas ir nauji produktai, kurie gal ne visada spės greitai pasiekti parduotuvių lentynas.

Smalsiems vartotojams sukurtas blogas, kuriame kalbėsime apie visas aktualijas, susijusias su sveikatai palankia aplinka, ką verta žinoti jautriems ar alergijų kamuojamiems žmonėms, savo patirtimis ir įžvalgomis dalinsis ekspertai, mokslininkai. Lauksime jūsų klausimų, jums svarbių temų pasiūlymų.

Naršykite, domėkitės, klauskite, drauge kurkime žmogui saugią ir palankią aplinką namuose.