PROBIOTIC PURE skalbimo ir valymo priemonės sveikiems ir saugiems Jūsų namams.
pažymėtos keturgubos garantijos ženklu.

Tvarumas

ProBioSanus yra vieta, kur gimsta nauji, unikalūs sprendimai švariai ir sveikai aplinkai, namams, žmonėms, planetai.

Naujausios technologijos, mūsų žinios, patirtis ir gebėjimai padeda įgyvendinti tvaraus verslo principus kasdienėje veikloje. Kaip įmonė, prisidedame prie Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų, kurie atitinka mūsų verslo viziją ir vertybes:

  • kuriame ir gaminame natūralius, žmonių sveikatai ir aplinkai palankius produktus. Nenaudojame chemikalų, kurie gali pakenkti žmonėms ar aplinkai;
  • visi gaminami produktai yra nekenksmingi ir neteršia vandens bei gerina nuotekų kokybę;
  • užtikriname sąžiningas ir saugias darbo sąlygas bei darbuotojų sveikatą;
  • investuojame į tvarų gamtos išteklių, gamybos technologijų ir tvarios energijos valdymą ir efektyvų naudojimą;
  • visi produktai yra išpilstyti į perdirbto plastiko pakuotę. Esame pirmasis valymo priemonių gamintojas Lietuvoje, gamyboje naudojantis perdirbtą plastiką;
  • skatiname visuotinį darnaus vystymosi supratimą ir gyvenimo būdą, suderintą su gamta.
Goal 3 Goal 5 Goal 6 Goal 8 Goal 9 Goal 12
Eco
Vegan
4E

Kokybė yra visko, ką darome, pagrindas: produkto kūrimas ir tobulinimas, verslo partnerių pasirinkimas, klientų aptarnavimas. Kad užtikrintume aukščiausią kokybę, mes bendradarbiaujame su didžiausiomis sertifikavimo organizacijomis.

Visi PROBIOTIC PURE produktai yra sertifikuoti ECOCERT ir V-LABEL.

ECOCERT yra sertifikavimo organizacija, įkurta 1991 m. Prancūzijoje. ECOCERT yra įsikūrusi Europoje, tačiau vykdo patikrinimus daugiau nei 80 pasaulio šalių, todėl yra viena didžiausių ekologiškų produktų sertifikavimo organizacijų pasaulyje. ECOCERT išduoti sertifikatai garantuoja ir pabrėžia geriausią aplinkai draugišką ir socialiai sąmoningą praktiką.

V-LABEL yra tarptautiniu mastu pripažintas veganų ir vegetariškų produktų bei paslaugų ženklinimo simbolis. Vartotojams tai yra paprastas ir patikimas vadovas, padedantis išsirinkti kokybišką produktą. Kartu su V-LABEL įmonė skatina skaidrumą ir aiškumą.

Tai dar ne viskas! Visi PROBIOTIC PURE produktai pažymėti 4E GUARANTEE ženklu, kuris garantuoja, kad visi produktai atitinka aukščiausius kokybės, ekologiškumo, efektyvumo ir ekonomiškumo standartus.

TYRIMAI IR SERTIFIKATAI
MŪSŲ VERTYBĖS – TVARUMAS, INOVATYVUMAS,
EFEKTYVUMAS IR PATIKIMUMAS.