Apie mus

UAB „ProBioSanus“ – suvienijome gamtą ir mokslą

UAB “ProBioSanus” rūpinasi mus supančia gamta ir siekia sukurti saugesnę aplinką žmogui, pagerinti gyvenimo kokybę. Pasitelkę gamtos mokslus kuriame ir gaminame aukštos kokybės mažai analogų pasaulyje turinčias natūralias valymo ir asmeninės higienos priemones  PROBIOTIC™.

PROBIOTIC™ valymo priemonėse esančios probiotinės bakterijos atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui palankią-artimą mikrobiologinę aplinką, kuri mus saugo nuo patogeninių bakterijų poveikio. PROBIOTIC™ asmens higienos priemonėse esantys probiotinių bakterijų fermentacijos produktai (metabolitai) praturtina šias priemones odai naudingomis medžiagomis bei subalansuoja mikroflorą.

PROBIOTIC™ valymo ir asmens higienos produktai kuriami ir vystomi įmonei priklausančioje mikrobiologijos ir chemijos laboratorijoje PROBIOSAN LABORATORY  – tai viena pažangiausių laboratorijų Baltijos šalyse, kurianti inovatyvias technologijas ir produktus valymo, kosmetikos ir kitose pramonės srityse. PROBIOSAN LABORATORY mokslininkų komandą sudaro chemijos, biotechnologijų ir mikrobiologijos sričių specialistai, kurie atlieka inovatyvių valymo ir asmens higienos produktų kūrimą, tobulinimą bei kokybės kontrolę, mikrobiologinės fermentacijos procesų vystymą, optimizavimą ir kt.

Mūsų vertybės – inovatyvumas, efektyvumas, patikimumas ir susitelkimas.ProBioSanus