Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
PROBIOSANUS

Probiosanus įmonė įkurta 2012 m. Vilniuje. Pasitelkę gamtos mokslus, kuriame ir gaminame inovatyvius produktus, kurie rūpinasi mūsų namų aplinka, yra draugiški gamtai, pagerina gyvenimo kokybę.

Pirmoji Probiosanus produktų linija buvo pristatyta 2012 metais. 2015 metais pasirodė antroji produktų karta. Daugiau nei 12 pastarųjų metų skyrėme naujos produktų linijos kūrimui ir tyrimams. Ieškojome, rinkome ir išbandėme daugiau nei pusę tūkstančio geriausių žaliavų iš viso pasaulio. Buvo sukurta daugiau nei 400 įvairių produktų prototipų. Tik po daugybės ilgų ir išsamių tyrimų atrinkome geriausias, aukštos kokybės natūralias žaliavas, sujungdami kartu su pagrindiniu ingredientu – probiotikais, ir sudėjome juos į naująją produktų liniją PROBIOTIC PURE – tvarios valymo priemonės, tvariam gyvenimui!

MŪSŲ SEKMĖS PASLAPTIS

Kodėl probiotikai?

Probiotikai yra mūsų prekės ženklo esmė. Mūsų prekės ženklas buvo sukurtas šių nuostabių gamtos būtybių garbei.

Kas yra probiotikai? Probiotikai, dar vadinami gerosiomis bakterijomis, yra gyvi mikroorganizmai, kurie natūraliai randami tiek žmogaus organizmo viduje, tiek išorinėje, mus supančioje aplinkoje.

Probiotikų svarba mūsų gyvenime. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad probiotikai yra naudingi žmogaus sveikatai, teigiamai veikia žarnyno mikrofloros pusiausvyrą, apsaugo organizmą nuo žarnyno blogųjų bakterijų, stimuliuoja imuninę sistemą, padeda greičiau pasveikti.

Kai trūksta gerųjų bakterijų. Įvairūs veiksniai, tokie kaip senėjimas, stresas, ligos, antibiotikų ar kitų vaistų vartojimas, blogi mitybos įpročiai ir žalingos aplinkos sąlygos, gali sumažinti gerųjų bakterijų kiekį organizme. Dėl to gali sutrikti žarnyno veikla, užkietėti viduriai, kilti įvairių infekcijų ir ligų pavojus. Kai gerųjų bakterijų trūksta mūsų organizme, jų galime papildyti vartodami fermentuotus maisto produktus ar probiotinius maisto papildus. Kartais gerųjų bakterijų pritrūksta ne tik mūsų organizmams, bet ir namams, kuriuose gyvename.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
KOKYBĖ

Visi Probiotic Craft ir Pure produktai yra sertifikuoti Ecocert ir v-label

ECOCERT yra sertifikavimo organizacija, įkurta 1991 m. Prancūzijoje. ECOCERT yra įsikūrusi Europoje, tačiau vykdo patikrinimus daugiau nei 80 pasaulio šalių, todėl yra viena didžiausių ekologiškų produktų sertifikavimo organizacijų pasaulyje. ECOCERT išduoti sertifikatai garantuoja ir pabrėžia geriausią aplinkai draugišką ir socialiai sąmoningą praktiką.

V-LABEL yra tarptautiniu mastu pripažintas veganų ir vegetariškų produktų bei paslaugų ženklinimo simbolis. Vartotojams tai yra paprastas ir patikimas vadovas, padedantis išsirinkti kokybišką produktą. Kartu su V-LABEL įmonė skatina skaidrumą ir aiškumą.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
PROBIOTIKAI

Probiotikai neleidžia plisti blogosioms bakterijoms

Jūsų namai taip pat gali sirgti! Įprastos cheminės valymo priemonės ne tik teršia namus pavojingomis cheminėmis medžiagomis, bet ir veikia kaip antibiotikai, t. y. sunaikina ne tik blogąsias, bet ir gerąsias bakterijas namuose, pažeidžia mikrofloros pusiausvyrą – atsiranda bakterijų disbalansas, ima vyrauti blogosios bakterijos. Tokia namų aplinka gali būti žalinga ir pavojinga Jums ir Jūsų šeimai.

Kaip švariai ir saugiai valyti namus? Norint išvalyti namus neteršiant jų pavojingomis cheminėmis medžiagomis, galima naudoti natūralias priemones iš gamtos: actą, sodą, citrinų rūgštį ir pan. Bet vargu ar bus taip švaru, kaip norėtume. Kita išeitis – valyti namus natūraliomis, ekologiškomis valymo priemonėmis. Tačiau ar tai užtikrins švarią ir sveiką namų aplinką? Vien natūralių ir ekologiškų priemonių nepakanka, reikalinga papildoma pagalba iš gamtos – PROBIOTIKAI.

MŪSŲ KLIENTŲ

Atsiliepimai

PRODUKTAI PAREMTI MOKSLU

Probiosanus tyrimai ir sertifikatai

Remdamiesi gautais mokslinių tyrimų rezultatais, galime teigti, kad probiotikai yra veiksmingas ir novatoriškas sprendimas aplinkos tvarkymui. Probiotikais pagrįstos valymo strategijos gali smarkiai paspartinti pastangas, kuriomis siekiama sumažinti infekcijų atsiradimo galimybę medicinos įstaigose, socialinės globos įstaigose ir namuose, tokiu būdu smarkiai pagerindamos sveikatos tvarumą ir sudarydamos pagrįstą „žaliąją“ alternatyvą iki šiol naudojamoms cheminėms dezinfekavimo priemonėms.