UAB ProBioSanus gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankantis www.probiosanus.com svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies”). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

UAB ProBioSanus  taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. UAB ProBioSanus šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis:

Pirkėjo ir/arba gavėjo vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją.

Sistema taip pat gauna kliento IP adresą.

www.probiosanus.com tinklapyje pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinių tiekėjų sistemas. Pasirinkus atitinkamą sistemą pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir UAB ProBioSanus niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesaugo. www.probiosanus.com tinklapyje naudojamos apmokėjimo sistemos:

• Klix, teisinę informaciją rasite čia.

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.
UAB ProBioSanus neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis.

Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir UAB ProBioSanus įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti savo paskyroje arba kreiptis nurodytais kontaktais.

Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

apdoroti prekių užsakymus;
atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
tiesioginės rinkodaros tikslais
Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis.

Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko UAB ProBioSanus.

Kiekvienas klientas turi teisę ištrinti savo paskyrą ir taip pašalinti savo duomenys iš www.probiosanus.com sistemos.

Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.

UAB ProBioSanus turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.

UAB ProBioSanus įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. UAB ProBioSanus įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

Jei kyla abejonių, kad UAB ProBioSanus jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis UAB ProBioSanus nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Šios taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. UAB ProBioSanus pasilieka teisę keisti šias taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus UAB ProBioSanus informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

Bet kokiais, su taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

UAB ProBioSanus

Mokslininkų st. 6A, LT-08412 Vilnius

Tel. +370 657 17662

info@probiosanus.com
www.probiosanus.com