Atsakome į dažniausiai užduotus klausimus

Per kiek laiko pristatote prekes?

Įprastai prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas. Akcijų ar išpardavimų metu dėl ženkliai padidėjusio užsakymų srauto prekių pristatymo laikas gali užtrukti ilgiau nei įprasta.

Kur pristatote prekes?

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Dėl pristatymo užsienyje kreipkitės el. paštu info@probiosanus.com

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Užsakymams, kurių suma po pritaikytų nuolaidų nesiekia 50 € , prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje kainuoja 4 €.
Užsakymams, kurių suma po pritaikytų nuolaidų yra 50 € ir daugiau, prekes pristatome nemokamai.

Ar galiu prekes atsiimti pats?

Deja, šiuo metu nėra galimybės prekes atsiimti patiems – prekės pristatomos tik naudojantis kurjerio paslaugomis.

Ar man reikia susikurti paskyrą, kad galėčiau pirkti el. parduotuvėje?

Ne, parduotuvėje galima pirkti ir be pirkėjo paskyros. Pirkėjo paskyra leidžia greičiau formuoti užsakymus, matyti užsakymų istoriją, tačiau ji nėra būtina norint pateikti užsakymą.

Kas yra nuolaidos kuponas / kodas? Kaip jį gauti ir panaudoti?

Nuolaidos kodas ar kuponas suteikia galimybę el. parduotuvėje įsigyti prekių su procentine ar eurine nuolaida prekių krepšeliui. Nuolaidos kodai ar kuponai nėra taikomi rinkiniams ar kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, nebent yra nurodyta kitaip. Nuolaidos kodai ar kuponai yra riboto galiojimo laiko, viešinami pasirinktais kanalais (naujienlaiškis, socialinių puslapių paskyros, partnerių kanalai ir pan.). Akcijos ir nuolaidos nėra sumuojamos, nebent nurodyta kitaip. Nuolaidos kodu ar kuponu galima pasinaudoti tik el. parduotuvėje, prekių krepšelyje po užsakymo santrauka įvedus nuolaidos kodą ir paspaudus mygtuką “Pritaikyti kuponą”. Jei paspaudus mygtuką nuolaida nepritaikoma, įsitikinkite, kad įvedėte teisingą nuolaidos kodą, kad prekių krepšelyje prekės atitinka akcijos sąlygas. Nepavykus panaudoti kodo susisiekite su mumis telefonu darbo metu +37065717662, arba el. paštu visa parą info@probiosanus.com – susisieksime artimiausiomis darbo valandomis.

Ar PROBIOTIC prekės turi galiojimo terminą?

PROBIOTIC valymo ir skalbimo priemonės galioja 3 metus nuo pagaminimo datos.

Kur kreiptis turint klausimų?

Neradus Jums reikalingos informacijos prašome kreiptis el. paštu info@probiosanus.com, skubiais klausimais – telefonu +37065717662.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės