Naujienos

Kaip pavasarinį tvarkymąsi prieš Velykas paversti prasminga ir malonia tradicija

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Artėjant Velykoms, nepaliaujamai artėja ir kita svarbi, tačiau mažiau mėgstama kasmetinė tradicija – pavasarinis namų tvarkymasis. Ir nors iš pirmo žvilgsnio sunku įsivaizduoti, kaip šią užduotį paversti prasminga ir malonia, mes esame pasiruošę tai padaryti.

Žemiau – trys kertiniai pavasarinio tvarkymosi aspektai bei praktiniai patarimai,  padėsiantys pagerinti įprastinę namų ruošos rutiną.

1.     Atraskite tikrąją tvarkymosi prasmę

Taip, pavasarinio tvarkymosi metu, teks padaryti aibę darbų, tokių kaip langų ar seniai nejudintų kampų valymas. Tačiau kimbant į darbus paprasta pamiršti, jog pats procesas toks pats svarbus kaip ir rezultatai

Priešingai nei įprastinė, kiek skubota, ir – dažnai – tik kosmetinė namų ruoša, pavasarinis tvarkymasis yra apie namų peržiūrą iš pagrindų. Todėl tai yra nuostabi galimybė apgalvoti ir atsirinkti, kokių daiktų, priemonių ar įpročių jums nebereikia, o kuriuos – svarbu įgyti ir tausoti.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Maži, bet reikšmingi pokyčiai

Atsisakykite nereikalingų, organizmą silpninančių medžiagų. Įprastiniai valikliai yra papildyti konservantais, dažikliais ir sintetiniais kvapais – pridėtinėmis medžiagomis, kurios niekaip neprisideda prie priemonių efektyvumo. Kai kurios iš jų gali būti dirginančios, alergizuojančios ir silpninančios organizmą ilgalaikėje perspektyvoje.

Pakeiskite įprastus valiklius sveikatą tausojančiais sprendimais. Apsaugokite save ir šeimos narius naudodami dermatologų ir alergologų patvirtintus gaminius. Net jei namų gyventojai padidėjusiu jautrumu ar alergijomis dar nesiskundžia – jų prevencija tikrai nepakenks.

Atkreipkite į nematomą gyvybę namuose – pavojingus mikroorganizmus pakeiskite probiotikais. Dirbtiniai valikliai sunaikina visus mikroorganizmus, nepriklausomai nuo to, ar jie žalingi, ar naudingi sveikatai. Taip paliekama tuščia terpė potencialiai žalingoms bakterijoms grįžti. Probiotinės švaros priemonės veikia kitaip: jos ne tik švariai išvalo, bet ir papildo namų paviršius probiotikais (gerosiomis bakterijomis). Jiems išvešėjus, kitiems mikroorganizmas sunkiau patekti į aplinką – užtikrinama ilgalaikė namų apsauga.

2. Prieš pradėdami tvarkytis, deramai pasiruoškite

Performuluojant žinomą lietuvišką frazę, deramas pasiruošimas ir nusiteikimas – kone pusė darbo. Todėl būtinai planuokite, ką, kada ir kaip darysite: pasižymėkite ne tik laiką, kai tvarkysitės, ar reikalingus atlikti darbus, bet ir priemones, kurių jums reikės.

Pirkdami švaros prekes

Atsakingai skaitykite sudėtį. Naftos produktai švaros priemonėse, fosfatai, parabenai, sulfatai, amoniakas, balikliai ir glicerinas seniai nebėra nepamainomos valiklių sudėties dalys. Ne tik gamta, bet ir jūsų artimieji padėkos, jei atsisakysite aplinkai ir sveikatai kenksmingų medžiagų.

Pirmenybę teikite gamtai draugiškoms priemonėms.  Tai visai nereiškia, kad nuo šiol namus valysite tik actu ir citrinos sultimis – dabar rinkoje pilna ekologiškų, gamtą tausojančių valiklių, tarp kurių ir PROBIOTIC PURE gaminiai.

Žinokite, kuo pasitikėti. Pasauliui vis daugiau kalbant apie tvarumą ir susirūpinimą ateitimi, dalis įmonių tebežaidžia dvigubą žaidimą – garsiai skelbia tuščias deklaracijas apie savo indėlį į gamtos saugojimą, nors tuo pat metu jų gaminiai gamtą teršia. 

Nepasitikėkite visais ant pakuočių matomais kokybės ženklais. Visgi, atsirinkti pelus nuo grūdų įmanoma: ieškokite visuotinai priimtų, tarptautinių kokybės standartų, tokių kaip „Ecocert“ ar „V-Label“ ženklai.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
3.     Į tvarkymosi procesą įtraukite malonias patirtis

Pavasarinį tvarkymąsi pradėti sunku, nes jis niekaip nesisieja su mums įprastais, maloniais laisvalaikio leidimo būdais. Būtent todėl jį taip norisi atidėlioti. Tad ką dar galima padaryti, kad pavasario švenčių išvakarėse namų tvarka netaptų galvos skausmu?

Paįvairinti darbus malonia veikla! Spintos tvarkymasis klausantis mėgstamiausių dainų? Pavasarinė talka su draugais? Lenktynės, kuris šeimos narys greičiau išvalys langą? Būtinai. O jei laimėtojas dar gaus ir prizą? Nuostabu!

Įdarbinkite vaizduotę: neabejojame, kad jūs sugalvosite ir dar patrauklesnių idėjų. Kviečiame pasidalinti jomis su PROBIOTIC PURE bendruomene – Facebook ar Instagram kanale.

Beje, spėję tai padaryti iki Balandžio 15 d. gali laimėti PROBIOTIC PURE prizą – visiškai natūralų, efektyvių švaros priemonių rinkinį!

Parašykite komentarą