Naujienos

Priešingai nei cheminiai valikliai, PROBIOTIC PURE sukuria ilgalaikę apsaugą nuo patogenų

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Namų švarą svarbu palaikyti nepamirštant, kad ne visi mikroorganizmai žalingi žmogaus sveikatai. Klaidingas įsitikinimas, jog mūsų gyvenamojoje aplinkoje, kūnų išorėje ir viduje turi būti kaip įmanoma mažiau mikroorganizmų, lėmė vis didėjantį jų pasipriešinimą agresyviems naikinimo būdams bei antibiotikams atsparių patogenų atsiradimą.  Be to, jau gerai žinoma, kad koncentruotos, agresyvios dezinfekcinės medžiagos yra kenksmingos sveikatai. Jos silpnina imunitetą, sukelia alergines reakcijas. Dėl šių priežasčių auga alternatyvių, sveikatą ir gamtą tausojančių valiklių poreikis.

Probiotikai švaros priemonėse – natūrali namų apsauga

Mokslininkai sutaria, kad gerosios bakterijos – probiotikai – palaiko viso organizmo sveikatą. Jie stiprina virškinamojo trakto veiklą ir imunitetą, mažina cholesterolio kiekį bei riziką susirgti vėžiu. Deja, tačiau dezinfekcinės priemonės „nužudo“ tiek kenksmingus mikroorganizmus, tiek ir aplinkoje gyvenančias gerasias bakterijas. Taip sterilūs paviršiai lieka neapsaugoti nuo pakartotinio užsikrėtimo patogenais, kurie „tuščioje“ erdvėje gali laisvai ir nesustabdomai plisti.  

Probiotikai švaros priemonėse turėtų sukurti natūralią konkurenciją kitiems mikroorganizmams, o sveikesnis mikrobiologinis balansas neleisti patogenams plisti.  Norėdami įsitikinti, kad probiotikai švaros priemonėse iš tikrųjų kuria ilgalaikę namų apsaugą „Probiosanus“ gamybos padalinio patalpose įvykdėme keletą mokslinių eksperimentų, kurie tik patvirtino mūsų prognozes. 

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Tyrimai atskleidė: probiotikai kontroliuoja kitų mikroorganizmų kiekį

2021-ųjų metų kovo-liepos mėnesiais vykdyto tyrimo tikslas buvo įvertinti probiotikais praturtintų švaros priemonių konkurencines savybes prieš kitus gyvenamojoje aplinkoje sutinkamus mikroorganizmus.  Buvo tiriamas probiotikų ir kitų mikroorganizmų skaičiaus pokytis valant virtuvės stalą, komodą, vilgant virtuvės šluostę ir kempinėlę PROBIOTIC PURE gaminiais bei 70 % etilo alkoholio dezinfekcine priemone. 

Virtuvės stalui ir komodai valyti naudota PROBIOTIC PURE įvairių paviršių valikliu su probiotikais suvilgyta šluostė.   Siekiant įvertinti probiotinių bakterijų poveikį indų plovimo kempinėlėje naudotas PROBIOTIC PURE indų ploviklis su probiotikais.

Apžvelkime rezultatus: vos išvalius paviršius PROBIOTIC PURE valikliu, ant jų stipriai padaugėjo gerųjų bakterijų, o kitų mikroorganizmų sumažėjo. Naudojant priemonę reguliariai, probiotikų ant paviršių liko netgi po dviejų dienų nuo nevalymo. Pastebėtina ir tai, kad nustojus naudoti probiotinį valiklį, po penkių dienų kitų mikroorganizmų skaičius ant paviršių vėl padidėjo.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Probiotinių bakterijų ir kitų mikroorganizmų skaičiaus pokytis valant virtuvinį stalą (kairėje) ir komodą (dešinėje) probiotiniu įvairių paviršių valikliu.

Lyginant probiotinio valiklio poveikį su dezinfekcine priemone, paaiškėjo, jog abu stipriai sumažina įvairių mikroorganizmų skaičių ant paviršių iškart po valymo. Tačiau net ir reguliariai naudojant 70 % etilo alkoholio dezindekantą, kitų mikroorganizmų skaičius po 2-3 dienų nuo paskutinio valymo stipriai padidėjo. Tuo metu probiotikai kūrė ilgalaikę apsaugą: kitų mikroorganizmų skaičius išliko mažas netgi praėjus 2-3 dienoms po valymo.

Beje, eksperimento metu šiek tiek gerųjų bakterijų fiksuota ir dezinfekcine priemone šveistoje virtuvės stalo bei komodos pusėje – veikiausiai todėl, kad probiotikai linkę sklisti po visą namų aplinką.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Virtuvinio stalo (kairėje) ir komodos (dešinėje), valytų skirtingomis priemonėmis – probiotiniu valikliu ir dezinfekantu – paviršiuje aptiktų kitų mikroorganizmų skaičiaus palyginimas.

Galiausiai, ištyrus šluostę bei kempinėlę (rezultatai lentelėje apačioje), paaiškėjo, kad reikšminga probiotikų dalis lieka ir ant šių valymo priemonių, o probiotikai koreliuoja su kitų mikroorganizmų kiekiu – kai pirmųjų daugiau, kitų lieka mažiau, ir atvirkščiai.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Probiotinių bakterijų ir kitų mikroorganizmų skaičius virtuvinėje šluostėje ir indų plovimo kempinėlėje naudojant probiotinius valiklius

Išvados

Eksperimentas suteikė apčiuopiamų įrodymų, kad reguliarus PROBIOTIC PURE priemonių naudojimas leidžia kontroliuoti gyvenamojoje aplinkoje sutinkamų mikroorganizmų skaičių bei kokybę. Lyginant su dezinfekcine priemone, gerosiomis bakterijomis praturtintos namų švaros priemonės suteikia ilgalaikę apsaugą prieš įvairius potencialiai pavojingus mikroorganizmus.

Probiotic Pure – tvarūs produktai tvariam gyvenimui

Parašykite komentarą