Naujienos

Kaip pasiruošti Kalėdoms: penki patarimai, kurių nevalia pamiršti

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Jau ne už kalnų tas laikas, kai galėsime džiaugtis jaukiomis šventėmis namuose kartu su mylimiausiais žmonėmis. Tačiau prieš tai dar reikia išgyventi prieškalėdinį pasiruošimo laikotarpį, kuris dažnai yra net labiau įtemptas nei įprastas darbų metas!

Šiuo įrašu primename penkis paprastus patarimus, leisiančius sukurti magišką namų aplinką šventėms nepersitempiant bei nepamirštant tikrosios Kalėdų prasmės.

  1. Teisingai susidėliokite prioritetus

Kalėdinis pasiruošimas lengvai tampa karštlige, ypač jei dar neapsisprendėte, ką dovanosite, kaip puošitės ar kokius patiekalus ruošite.  Impulsyvus pirkimas tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas Kalėdiniu laikotarpiu, tad stenkitės vengti spontaniškų klaidžiojimų po parduotuves, kurių metu rizikuojate išleisti per daug ir įsigyti tai, ko jums visai nereikia. Išeitis yra – tai sąrašai ir planai, be kurių neverta kelti kojos iš namų! 

Kai dėliositės prioritetus ateinančioms šventėms, namų aplinkos sutvarkymui skirkite garbingą vietą. Švarūs, saugūs ir jaukūs namai pradžiugins žymiai labiau nei dešimtys vienkartinių dekoracijų.

  1. Investuokite į jaukią ir saugią namų aplinką.

Kalėdiniu laikotarpiu daiktų paviršius namuose liečiame dažniau nei įprastai, todėl svarbu palaikyti jų švarą ir tvarką. 

Per šias šventes siūlome bent trumpam atsisakyti stiprios chemijos, dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservantų turinčių valiklių – juk nenorite, kad Kalėdinę nuotaiką sugadintų paaštrėjusios artimųjų alergijos ar svečių nosis riečiantys sintetiniai kvapai. Verčiau pasirūpinkite namais taip, kaip rūpinatės savo oda: įsigykite efektyvias, tačiau natūralias, ekologiškas medžiagas. 

Galite žengti ir dar vieną žingsnį saugių namų link – išbandykite sveikatai naudingomis medžiagomis papildytas PROBIOTIC PURE švaros priemones, kurios ne tik švariai išvalo, bet ir praturtina aplinką gerosiomis bakterijomis – probiotikais.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
  1. Ruoškitės šventėms kartu

Natūralu, kad norite nustebinti artimuosius sukurdami jiems magišką Kalėdų nuotaiką. Tačiau tai nereiškia, kad turite verstis per galvą, jog tikslą pasiektumėte, ir darbuotis vieni.  Jūsų dėmesys ir laikas šeimai yra žymiai geresnė dovana nei pompastiškos dekoracijos ar patiekalai. 

Nepamirštamas šeimos akimirkas galima kurti bet kur ir bet kada, netgi tvarkant namus. Tad tegu šiemet pasiruošimas Kalėdoms tampa smagia šeimos laisvalaikio dalimi.  Pasirūpinkite odą tausojančiomis švaros priemonėmis ir kartu su šeimos nariais išblizginkite namų kampus.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės
  1. Venkite vienkartinių ir gamtai kenkiančių daiktų

Kiekviena mūsų veikla daro vienokią ar kitokią įtaką gamtai ir tai yra dar viena priežastis, kodėl svarbu nepersistengti ruošiantis šventėms.  Venkite vienkartinių blizgučių, dekoracijų, išmetamų pakuočių. Ieškokite daugkartinio vartojimo prekių, koncentruotų medžiagų, gamtai draugiškų prekių ženklų bei gamintojų.

Sunku atsirinkti tarp gausybės ekologiškumą deklaruojančių produktų? Įsižiūrėkite į pakuotes: jei ant jų yra Europos Sąjungoje pripažinti, kokybę garantuojantys sertifiktai, tokie kaip ECOCERT ar V-LABEL, tada pasirinkote teisingai.  Beje, PROBIOTIC PURE turi abu šiuos kokybės ženklus.

  1. Jūsų namai jūsų taisyklės

Kartais labai maži dalykai, tokie kaip tingi popietė susisukus į minkštą užklotą ar po ilgo laiko apsirengtas šventinis megztinis, gali visiškai pakeisti nuotaiką ir įkvėpti naujų jėgų. 

Tai lengva pamiršti, tačiau Kalėdos visų pirma yra kiekvieno iš mūsų šventė. Sustokite ir pagalvokite, o kaipgi JŪS norite ją sutikti? Kas JUS pradžiugintų ir priverstų jausti Kalėdų magiją? Pažadėkite sau, kad per šias šventes skirsite dėmesio ne tik namams ir šeimai, bet ir sau bei savo daiktams.

Vietoje pabaigos

Žiemos šventės dovanoja mums nuostabią progą sustoti, pailsėti, apžvelgti praėjusius metus ir kartu su mylimiausiais žmonėmis pasitikti naujus. Išnaudokite šią progą protingai: ruoškitės tik tiek, kiek reikia, nepersistenkite ir nepervarkite. Verčiau sukoncentruokite savo dėmesį į svarbiausius dalykus: saugius, jaukius, sveikus namus, kuriuose Jums ir jūsų artimiesiams būtų gera. 

Laimingų Kalėdų!

Parašykite komentarą