Naujienos

Probiotiniai valymo produktai: kaip jie gali apsaugoti biuro darbuotojų sveikatą?

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Mikrobai biure? Naudokite geras valymo priemones, kad darbuotojai būtų sveiki ir produktyvūs. Probiotiniai valymo produktai gali padėti išlaikyti biuro darbuotojų sveikatą.

Prieš tyrinėdami probiotinių valymo priemonių naudą, pasidalinsime keletu įdomių faktų. Ar žinote, kad ant įprasto darbo stalo įprastame biure yra iki 10 mln. bakterijų? Tai 400 kartų daugiau, nei ant tualeto sėdynės!

Iš tikrųjų, ne tik ant darbo stalo kaupiasi bakterijos. Kaip nustatė Arizonos universiteto profesorius dr. Charles Gerba, telefono rankena, vandens čiaupo rankena, mikrobangų krosnelės durų rankenėlė ir kompiuterio klaviatūra yra penkios labiausiai užterštos vietos kiekviename standartiniame biure. Įvertinkite šį skaičių patys ir pamatysite, kad realiai kaskart dedate ranką ant 10 000 000 bakterijų.

 

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Darbo vietose gali būti visų rūšių bakterijų: salmonela, E. coli ar auksinis stafilokokas. Tačiau reikia prisiminti, kad ne visos bakterijos yra blogos. Toli gražu!

Tiesą sakant, geros bakterijos – probiotikai – gali padėti išlaikyti ir švarą biuruose, ir sveikus darbuotojus. O probiotiniai valymo produktai gali būti geresni nei tradiciniai cheminio valymo sprendimai. Štai kodėl.

Cheminių valiklių problema

Cheminiai valikliai ne visada atsikrato visų blogųj bakterijų. Tiesą sakant, neteisingas ar netinkamas biocidinių cheminių medžiagų naudojimas ne kritiniams paviršiams gali išauginti blogųjų bakterijų atsparumą valymo priemonėms. Bakterijos lieka ant paviršių ir kelia riziką darbuotojams susirgti. Blogųjų bakterijų lieka klaviatūrose, ant telefonų, durų rankenų, biuro virtuvėlių kampuose dar papildomai gaudamos maisto bakterijos sėkmingai dauginasi, spartėja jų rekolonizacija, žmonėms auga ligų riziką.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Probiotinių valymo priemonių privalumas

Probiotiniai valikliai naudoja naudingas bakterijas – probiotikus, kad šios kolonizuotų paviršius ir konkuruotų su blogomis bakterijomis, iš esmės – perima plotą. Tai reiškia, kad probiotikai gali padėti sumažinti kenksmingų bakterijų buvimą ant stalų ir kitų paviršių.

Probiotiniai valikliai ilgesniam laikui užtikrina švarą.  Naudingos bakterijos su valikliu sugeba patekti į nedidelius paviršiaus įtrūkimus ir poras, kuriose naikina nešvarumus, sutrikdo patogeninių bakterijų dauginimąsi, stabdo užteršimą.

Probiotiniai valikliai taip pat yra palankesni aplinkai nei cheminiai produktai, pagaminti naudojant didelio masto pramoninius procesus, kurie ne tik generuoja CO2 ir yra neatsinaujinantys, bet taip pat gali gaminti pavojingus šalutinius produktus, kurie toliau egzistuoja aplinkoje. Taigi, jei jūsų įmonė turi aplinkosaugos politiką ir siekinius, tuomet probiotinių valiklių naudojimas yra tiesiog privalomas.

Papildomai, su probiotiniais valikliais galite sumažinti sąnaudas. Vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu probiotiniai valymo produktai yra didesnė vertė už sumokėtus pinigus (value for money). Jie ne tik yra veiksmingi ir ilgalaikiai, juos rečiau reikia naudoti, taip sutaupote laiko ir darbo.

Parašykite komentarą