Naujienos

Super patrauklus pasiūlymas – visą rugsėjį ekologiškoms PROBIOTIC švaros priemonėms net iki 50% nuolaida!

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Suprantame šeimų, ypač auginančių vaikus, norą naujus mokslo metus pradėti švarioje, saugioje aplinkoje. Todėl visą rugsėjo mėnesį siūlome įsigyti ekologiškas, probiotikais praturtintas švaros priemones su įspūdinga – net iki 50% – nuolaida.

Prabėgo nerūpestinga, saulės kupina vasara, palikusi keliones, įspūdžius, stovyklas, pajūrio smėlį, iš miško, pievų ar sodų parsineštas uogas, linksmą atostogaujančių vaikų šurmulį. Ne tik vėstantys orai, bet ir nauja darbų dienotvarkė grąžina mus į namus, kuriuose metas imtis švaros!

Su PROBIOTIC šeimos priemonėmis ne tik lengvai ir efektyviai išvalysite namus, išskalbsite rūbus ar išplausite indus, bet užtikrinsite švarią bei saugią, sveikam gyvenimui palankią aplinką.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

PROBIOTIC – tai ekologiškos švaros priemonės. Dėl draugiškų aplinkai sudedamųjų dalių, 100 proc. perdirbto plastiko butelio šios priemonės yra vienos tvariausių ir saugiausių pasirinkimų pasaulinėje rinkoje. Be to, produktų sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių ar kitų nereikalingų medžiagų, tad jos draugiškos visai šeimai. Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, PROBIOTIC priemonės yra gaminamos 4E GUARANTEE principu (efektyvu, ekologiška, ekonomiška, ilgalaikė apsauga).

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Ekologiškos valymo priemonės su probiotikais tampa puikia alternatyva norint ne tik turėti švarius namus, tačiau ir jaustis saugiai savo artimiausioje aplinkoje bet kuriuo metu. Esminis raktažodis – probiotikai, dar žinomi gerųjų bakterijų pavadinimu. Tai – viena svarbiausių sudedamųjų dalių inovatyviose, ekologiškose valymo priemonėse, kadangi padengus paviršius gerosiomis bakterijomis, nebelieka vietos blogosioms. Trumpai tariant, būtent tokio bakterijų konkuravimo principo dėka yra užtikrinama pilnavertė švara bei saugumas bet kuriuose namuose. Daugiau apie probiotikų naudą: https://probiosanus.com/ekologiskos-valymo-su-probiotikais-priemones-saugi-aplinka-namuose/

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Išsirinkite norimus produktus

Švarūs namai – daugiau švaros mintyse ir darbuose!

Parašykite komentarą