Naujienos

Ypatinga naujiena tvarumo siekiantiems vartotojams

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Vis daugiau žmonių ne tik mąsto, kalba, bet ir imasi aktyvių veiksmų, ieškodami tvarių sprendimų savo kasdieniame gyvenime. Nieko nestebina rūšiavimas, daiktų prikėlimas antram ar trečiam gyvenimui ar, apskritai, vartojimo mažinimas. Ekologiškumas mityboje, kosmetikoje įgavęs dar didesnį pagreitį. Švaistomo plastiko keliamų grėsmių vaizdai nenyksta iš ekranų.

Džiugina toks sąmoningumas ir jo didėjimas visuomenėje. Didžiuojamės, kad galime savo darbu būti gausėjančios bendruomenės dalimi – sukūrėme naujos kartos švaros produktų šeimą PROBIOTIC PURE, kurią jau galima rasti parduotuvių lentynose ir mūsų e-parduotuvėje https://probiosanus.com/probiotic-valymo-priemoniu-el-parduotuve/.

Kuo ypatingi PROBIOTIC PURE?

Pirmiausia, tai ekologiškos švaros priemonės. Jos sukurtos iš aukštos kokybės, natūralios kilmės, ekologiškų, bioskaidžių žaliavų. Produktų sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių bei kitų kenksmingų ar nereikalingų medžiagų. Galima teigti, kad PROBIOTIC PURE, valymo priemonės yra vienos tyriausių ir saugiausių pasaulyje.

Antra, esame pirmasis ir vienintelis Lietuvos gamintojas, kuris visą gaminamą produkciją pilsto į 100% perdirbto plastiko butelius! Kiekvienas žmogus, pirkdamas mūsų švaros produktus, prisideda prie plastiko atliekų mažinimo. Mes tikimės, kad ir kiti gamintojai paseks šiuo pavyzdžiu – tik bendromis pastangomis galime kurti realų pokytį.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Ištikimi mūsų vartotojai žino, kad PROBIOTIC produktų DNR – gerosios bakterijos probiotikai, kurie mūsų aplinkoje stabdo blogųjų bakterijų dauginimąsi, užtikrina ilgalaikę apsaugą. PROBIOTIC PURE, švaros priemonės taip pat praturtintos probiotikais, mes išlaikome ir tobuliname tai, ką mokslas gali ir turi imti iš gamtos ir palankiausiu būdu atnešti kiekvienam žmogui.

Produkto sertifikatai – patikima pagalba vartotojui rinktis

Kaip vartotojui nepasiklysti įvairių gamintojų pažaduose? Mes jums padėsime – visi produktai sertifikuoti vienos didžiausių pasaulyje organizacijų ECOCERT. Tai reiškia, kad kompleksinio audito metu tarptautiniai ekspertai tyrė, analizavo ne tik produktą, jo sudėtį, bet ir visą tiekimo bei gamybos grandinę. Gautas sertifikatas, tarsi kokybės „Oskaras“,  yra patvirtinimas, kad PROBIOTIC PURE, švaros priemonės atitinka aukščiausius tvarumo ir ekologiškumo standartus. Neabejojame, tai gera žinia sąmoningiems vartotojams, kuriems rūpi, kokį pasaulį paliksime savo vaikams ir anūkams.

Suprasdami savo atsakomybę ir šiuolaikinių vartotojų lūkesčius žengėme dar vieną papildomą žingsnį – įdiegėme unikalų 4EGUARANTEE standartą. Jis apima kokybės valdymo sistemą, paremtą didžiųjų tarptautinių farmacijos įmonių gerąja patirtimi. Tai leido pirmiesiems atsisakyti konservantų. Geriausių savo srities profesionalų kurtos receptūros įgalino pateikti ekologiškus, natūralių medžiagų pagrindu gaminamus švaros produktus, kurie puikiai atlieka pagrindinę funkciją – švariai valo, skalbia ir plauna, yra efektyvūs. Standartas įpareigoja tvarumu rūpintis visoje grandinėje, todėl perdirbamo plastiko buteliai, koncentruotos priemonės (mažiau pakuotės) mums yra ne tik rezultatas, bet kelio tvarios visuomenės link pradžia.

PROBIOTIC PURE – TVARŪS PRODUKTAI TVARIAM GYVENIMUI

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Parašykite komentarą