Naujienos

9 Genialūs būdai panaudoti indų ploviklio jėgą ir švelnumą namų švarai

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Probiotic indų ploviklis gaminamas iš natūralių, augalinės kilmės medžiagų, yra efektyvus plaunant indus, švelnus ir draugiškas rankoms, kuria saugią nuo blogųjų baterijų apsaugą. O kur dar galime panaudoti Probiotic indų ploviklio jėgą ir švelnumą?

 

9 idėjos, kurios jums gali padėti:

 

  1. Pašalinkite riebias dėmes iš rūbų.

Aptikote salotų padažo dėmę? Įtrinkite truputį indų ploviklio ir nuplaukite vandeniu (šis metodas puikiai tinka prakaito paliekamų “žiedų” šalinimui aplink apykaklę). Ploviklis yra pakankamai švelnus daugeliui audinių – net vilnai ir šilkui, kurie gali būti pažeisti cheminiu skalbinių plovikliu.

Probiotic indų ploviklis su gintaro ekstraktu

  1. Išvalysite vonios ar virtuvės grindis

Norėdami paversti šilto vandens kibirą naudingu grindų valikliu, tiesiog pridėkite du šaukštus indų ploviklio. Naudokite tirpalą grindų plytelėms, venkite naudoti daug vandens medinių grindų valymui, nes vandens perteklius gali deformuoti medines lentas.

 

  1. Pašalinkite lauko baldų apnašas

Į šiltą vandenį įpilkite truputį indų ploviklio ir naudokite tirpalą valyti lauko stalus ir kėdes. Tada viską nuplaukite sodo žarna.

Probiotic indų ploviklis Neutral

  1. Blizginkite papuošalus

Nedidelis kiekis indų ploviklio, sumaišytas su gazuotu vandeniu, yra greitas būdas valyti tauriųjų metalų papuošalus. Vandens burbuliukai padeda atpalaiduoti nešvarumus ir ploviklio aktyvioms dalelėms patekti į papuošalų išraitymus. Tirpale pamerkite juvelyrinius dirbinius penkias minutes,  nuskalaukite, o likusiems nešvarumams naudokite minkštą dantų šepetėlį. Papuošalai blizgės ir švytės.

 

  1. Valykite plaukų šepečius ir šukas.

Sėkmingai įveiksite plaukų šepečių nešvarumus, kurie lieka ilgai šukuojant susiriebalavusius plaukus. Įlašinkite kelis lašus indų ploviklio į šiltą vandenį ir išplaukite šepečius bei šukas, nuskalaukite vandeniu.

Probiotic indų ploviklis su provitaminu B5 ir gliceroliu

  1. Kovokite su vaisius puolančiomis muselėmis

Į indelį su actu (kuris pritraukia mažus vabzdžius) įpilkite tris lašus indų ploviklio. Ploviklis sumažins skysčio paviršiaus įtampą, taigi muselės pateks į spąstus ir nuskęs.

 

  1. Pašalinkite kilimų dėmes

Ištirpinkite vieną šaukštą indų ploviklio į du puodelius šilto vandens ir patrinkite dėmę švariu, baltu audiniu, pamirkytu tirpale. Pakartokite, kol dėmė sugeria į audinį ir išnyksta iš kilimo. Tada kempine su šaltu vandeniu išvalykite tirpalo likučius ir išdžiovinkite švaria šluoste.

Probiotic indų ploviklis

  1. Virtuvinių spintelių švara

Kaip ir jūsų virimo įrankiai, indai, virtuvinės spintelės gali būti aptaškytos riebalais gaminant valgį. Į purškimo buteliuką su šiltu vandeniu įpilkite truputį indų ploviklio, kad tolygiai užpurkštumėte ant paviršių su nešvarumais. Nuvalykite drėgna šluoste.

 

  1. Išnaikinkite riebias dėmes iš betono

Jei, pavyzdžiui, ant garažo betoninių grindų pastebėjote riebalų dėmę, ją galite lengvai panaikinti užbėrus pradžioje sodos, o po to užlašinus indų ploviklio. Palikite įsigerti kelias valandas, skalaukite, arba pakartokite, kol dėmės neliks.

 

Probiotic indų ploviklis taps nepamainomu jūsų pagalbininku, kai:

– norėsite efektyviai pašalinti nešvarumus,

– ekonomiškai naudoti turimą priemonę – Probiotic ne tik indams

– saugosite švelnias rankas ir audinius su ekologiška priemone

– svarbiausia – nuolat kursite saugią aplinką sau ir savo šeimai, kurią užtikrins gerųjų bakterijų – probiotikų – ilgalaikė apsauga.

Parašykite komentarą