Įmonės naujienos

Naujas Vilniaus Universiteto mokslininkų tyrimas: “Probiotic” valikliai stabdo E.coli bakterijas

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

4E Guarantee logo Effective, Ecological, Economical, Enduring Protection

“Probiotic” produktų sukūrimą įkvėpė pastarųjų metų mokslininkų atradimai ypač biotechnologijų srityje. Probiotikais praturtintos iš natūralių augalinių, bioskaidžių žaliavų sukurtos buitinės švaros priemonės, pasitelkiant mokslo atradimus bei technologijas, leidžia kiekvienuose namuose kurti žmogaus organizmui palankią aplinką, kurioje vyrauja ne sterilumas, bet gerosios bakterijos, saugančios nuo ligas sukeliančių bakterijų dominavimo.

 

Procesas nesustoja, toliau detaliai analizuojame, kiek efektyvios yra inovatyvios “Probiotic” priemonės. Naujas tyrimas, kurį 2018 m. pabaigoje atliko VU Gyvybės mokslų centro mokslininkai, patvirtina probiotikų efektyvumą, saugant mūsų aplinką nuo itin kenksmingų E.coli bakterijų, kurios yra žarnyno susirgimų priežastis, itin pavojingos vaikams ar silpną imunitetą turintiems žmonėms.

 

VU atlikto tyrimo tikslas – „Probiotic“ efektyvumas

 

Tyrimo tikslas buvo įvertinti “Probiotic” valiklio efektyvumą: ištirti „Probiotic“ valiklio įtaką E.coli bakterijų augimui ir ištirti “Probiotic” valikliuose naudojamų mikroorganizmų stabilumą. Tyrime buvo 2 mėginiai: E.coli mišinys su “Probiotic” valikliu ir tik E.coli kaip kontrolinis mėginys, siekiant stebėti, kas vyksta, kai E.coli bakterijos auga optimalioje temperatūroje, joms yra pakankamai maisto medžiagų, nėra jokių pašalinių trukdžių. Būtent iš E.coli kontrolės mėginio matyti, kad jei yra optimalios sąlygos, E.coli auga ir suklesti, nes nuo pradinio taško E.coli stabilumas sumažėjo tik šiek tiek, o mišinyje su “Probiotic” valikliu matosi ženklus kritimas iki 0: E.coli bakterijos nesidaugino.

 

Tyrimas taip pat parodė, jog tomis pačiomis sąlygomis “Probiotic” valiklyje esantys mikroorganizmai išlieka gyvybingi, o E.coli bakterijos neberodo gyvybės ženklų jau po 24 valandų. Tai reiškia, kad buityje naudojant “Probiotic” valiklį su probiotikais mes kuriame žmogaus organizmui palankią aplinką: a) probiotikai, arba gerosios bakterijos, lieka gyvybingi b) blogosios E.coli bakterijos negyvybingos, t.y. mažėja tikimybė buityje užsikrėsti bakterinėmis žarnyno ligomis.

 

Probiotikai gali  užtikrinti palankią žmogui aplinką


Žinome, kad vienas iš reikšmingiausių praėjusio šimtmečio pradžios atradimų buvo antibiotikai, kuriais, kai kurių mokslininkų nuomone, žmonija galutinai sugebės išnaikinti infekcines ligas. Tačiau atsirado ir vis daugėja atsparių antibiotikams bakterijų padermių ir tapo aišku, kad  antibiotikai negali spręsti visų bėdų, kilusių dėl bakterijų sukeltų ligų. Daugeliu atveju antibiotikai iš viso skiriami be reikalo, alergizuojant žmogaus organizmą bei sukeliant jame disbiozes.

 

Vienas sprendimo būdų – natūralios žmogaus mikrofloros stiprinimas ir reguliavimas probiotikais. Mokslininkai XXI amžių linkę vadinti ateinančia probiotikų era, nes manoma, kad jie turėtų didele dalimi pakeisti tradicinės medicinos priemones, bus naudojami produktuose ar papilduose, o mūsų sprendimas sukurti inovatyvią švaros priemonių liniją „Probiotic“ suteikia kiekvienam galimybę kurti palankią aplinką sau ir savo šeimai. Tą patvirtina VU mokslininkų išvada: „Probiotic“ produkte naudojami mikroorganizmai išlieka stabilūs ir gyvybingi, kai tuo tarpu E.coli mišinyje su „Probiotic“ produktu jau po 24 val. inkubacijos gyvybingų E.coli ląstelių nebeaptikta“.

Visi tyrimai, sertifikatai ir kiti dokumentai: Kodėl ProBiotic?/Mokslinis pagrindimas

Parašykite komentarą