Naujienos

Skalbinių ekonomika: švaru ir sutaupome dvigubai

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Metas pakalbėti ne tik apie skalbinių švarą, bet ir ekonomišką pasirinkimą. Prie parduotuvių lentynų ar internetinėse parduotuvėse visiems kyla paprastas klausimas „Kaip išsirinkti, kad būtų efektyvu ir ekonomiška? Kaip įminti geriausios kainos paslaptį?“

Padarykime tai drauge, pasitelkę aritmetiką. Parduotuvių lentynose matome įvairių dydžių pakuotes, kurios skiriasi kaina. Tačiau tai tik pirmas ir dažnai klaidinantis žvilgsnis. Žinome, kad reikia lyginti obuolius su obuoliais, o ne slyvom ar kriaušėm. Mums bus aiškiau, jei šalia kainos vertinsime ir pakuotės dydį, arba tiksliau, kiek skalbimų galime išskalbti su vienoje pakuotėje esančia skalbimo priemone. Tai reiškia, kokia skalbiklio koncentracija yra pakuotėje, nes tik nesumanus pirkėjas gali nuspręsti leisti pinigus didelei, bet mažos koncentracijos pakuotei, tai yra, mokėti už vandenį.

Kokia yra vieno skalbimo kaina?

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Beveik visi gamintojai, tiesa, mažomis raidėmis, pažymi, kokiam skalbimų skaičiui skirta pakuotė, pvz.: 25, 50, o gal 100. Retas gamintojas už pirkėją atlieka aritmetinį veiksmą ir užrašo, kiek kainuoja vienas skalbimas, net perkant didesnę ir brangesnę pakuotę. Pasiremsime savo pavyzdžiu PROBIOTIC koncentruotu ekologišku skalbimo skysčiu su probiotikais Color, kurio pakuotės talpa 1500 ml ir yra skirtas 50 skalbimų. Skalbiklio reguliari kaina mūsų internetinėje parduotuvėje 11,99 eur. Atlikus paprastą aritmetinį veiksmą – daliname kainą iš 50 skalbimų – turime puikų rezultatą: vienas skalbimas su koncentruotu skalbikliu kainuoja tik 0,24 eur. Visi sutiksime, kad 24 ct yra labai nedidelė pinigų suma už švariai išskalbtus skalbinius, naudojant ekologiškas augalinės kilmės medžiagas ir dar praturtintas gerosiomis bakterijomis probiotikais.

Kad verta pirkti koncentruotą skalbiklį matome akivaizdžiai. O kur sutaupome dvigubai? Metas pagalvoti apie pakuotę. Perkant koncentruotą skalbiklį turime vieną plastiko indą, kurio tūrį naudojame net 50 skalbimų. Priklausomai nuo šeimos narių, skalbinių kiekio vis tiek skalbiklio užteks ilgam laikui. Taip mes mažiau pirksime plastikinių pakuočių, mažiau teks jų, net ir rūšiuojant, grąžinti perdirbimui, mažiau teršime aplinką, tiesiog būsime ekonomiškai susivokę, sąmoningi vartotojai, kurie sutaupys skalbiant, perkant ir saugant gamtą nuo plastiko pertekliaus.

 

Jei įtikinome, visus PROBIOTIC koncentruotus skalbiklius rasite mūsų e-parduotuvėje https://probiosanus.com/probiotic-skalbimo-valymo-priemones/skalbimo-priemones/

 

Parašykite komentarą