Naujienos

Ar tikrai suvokiame buitinės chemijos daromą žalą?

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Kaip rašo prof. Leonardas Lukoševičius, “chemikalai, esantys namų valymo priemonėse, yra tokie pavojingi, kad jų daroma žala plaučiams prilyginama 20-ies cigarečių surūkymui per dieną”.

Chemikalų žala

Chemikalų žala

Paviršinio aktyvumo medžiagos, kurios ir sukuria švarumo efektą, tradiciškai gaminamos iš žalios naftos. Augantys aplinkosaugos iššūkiai bei žmonių susirūpinimas sveikatai palankia aplinka yra pagrindiniai biologinių aktyviųjų medžiagų, pagamintų naudojant augalus ir natūralias medžiagas, tokias kaip kokosai, sojos pupelės, greipfrutų sėklos ir celiuliozės ekstraktai, kukurūzai ir kt. populiarumo priežastys.

Mes vieni pirmųjų gamintojų Lietuvoje, kurie specialiai sukūrėme su mokslininkais formulę ir pradėjome gamybą priemonių naudojant augalinės kilmės – kokosų ir palmių aliejaus – paviršiaus aktyviąsias medžiagas. “Probiotic” produktai yra atsakas visiems, kurie nori kurti sveikatai palankią aplinką sau ir savo artimiesiems. Produktai yra be dažiklių, be fosfatų, be chloro ir kitų pavojingų medžiagų.

Svarbu žinoti, kad nepriklausomai nuo skalavimo intensyvumo, skalbiniai, indai ar tiesiog mūsų valoma aplinka turi sąveiką su organizmu, todėl pirmiausia būtina pagalvoti, kaip ir kuo mes plauname vaikų indus, skalbiame jų rūbelius ir valome namus, kuriuose žaidžia ir basi laksto mažyliai, rankutėmis liesdami baldų, grindų paviršius. Pradėję atsakingiau mąstyti ir domėtis, visada darysime tinkamą pasirinkimą.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sveikata/zinoti-sveika/profesorius-lukosevicius-buitine-chemija-kenkia-taip-pat-kaip-ir-20-cigareciu-surukymas-kasdien.d?id=79670345&fbclid=IwAR2V5GfFC9DBmGtzmbo_JAg_U6bML57wYODA1j4IbinkozT9W6a1Rs1P7BQ

Parašykite komentarą