Naujienos

Palmių aliejaus sertifikavimas – atsakomybė prieš žmones ir gamtą, vertė sąmoningam vartotojui

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Kurdami “Probiotic” produktus, mes atsakingai mąstome apie jų ekologinę sudėtį, nes taip kuriame vertę savo klientams: padedame išvengti agresyvių cheminių medžiagų buityje.

Vienas iš paviršiaus aktyvių medžiagų (PAM) šaltinių mūsų valikliuose, skalbikliuose ir indų plovikliuose yra palmių aliejus.

Palmių aliejus

Švarūs marškinėliai prasideda nuo vienos aliejingos palmių sėklos. Žinoma, tarp sėklos, iš kurios išauga aliejų teikiantis palmės medis, ir skalbinių yra daug žingsnių. Svarbu suprasti ir įsigilinti, perkant valymo ar skalbimo priemones, kokios yra naudojamos paviršiaus aktyviosios medžiagos. Jos suteikia valymo galią buitiniuose plovikliuose. Kai marškinėliai yra skalbiami, paviršiaus aktyvumo medžiagos tarsi prisiklijuoja prie nešvarumų ir išplaunamos iš drabužio su nutekančiu vandeniu.

 

Yra dar vienas mums ir, neabejojame, mūsų klientams svarbus palmių aliejaus naudojimo aspektas – tvarumas. Palmių aliejus auga atogrąžų miškuose, o nekontroliuojamas šių miškų kirtimas, atlaisvinant plotus tradicinių palmių aliejaus plantacijoms, paskatino tai, kad ėmė mažėti bioįvairove turtingų atogrąžų miškų plotai.

Palmių plantacija

Plečiantis sąmoningam palmių aliejaus vartojimui, vis daugiau palmių aliejaus pramonės dalyvių įsipareigojo taikyti tvaresnę praktiką. Šio laipsniško perėjimo rezultatas – apskritai mūsų gaminiuose daugėja palmių aliejaus, kuris gaminamas ir tiekiamas tvariu būdu.

 

Tam tikslui įkurta tarptautinė organizacija “Apskritas stalas tvariam palmių aliejui” (Roundtable for Sustainable Palm Oil, RSPO). Ši organizacija nustatė bendrus kriterijus, pagal kuriuos sertifikuojama žaliava, patvirtinant, kad ji užauginta ir pagaminta tvariu gamtai ir žmonėms būdu.

 

Sertifikuotas palmių aliejus

Visi “Probiotic” produktai gaminami tik iš RSPO sertifikuotos žaliavos. Taip mes savo vartotojams gaminame ne tik ekologiškas priemones, bet ir iš tvariai augintų žaliavų – saugome gamtą ir gerbiame savo vartotojus. Prisijunkite prie sąmoningos, atsakingos “Probiotic” vartotojų bendruomenės.

 

 

 

Parašykite komentarą