Naujienos

Ekologiški „Probiotic“ produktai: ką verta žinoti apie iš kokosų gaminamas paviršiaus aktyviąsias medžiagas

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Indų ploviklio, skalbiklio ar valiklio efektyvumą lemia, kokios yra naudojamos paviršinio aktyvumo medžiagos (PAM). Šių medžiagų užduotis yra teršalo (pvz. riebalų) dalelių paviršių paversti giminingu vandeniui ir tokiu būdu atkabinti jas nuo plaunamo paviršiaus. Įvairius nešvarumus, o ypač riebalus labai sunku nuplauti vandeniu, nes vanduo netirpina riebalų.  Todėl indų plovikliuose naudojamos paviršinio aktyvumo medžiagos absorbuojasi vandens ir teršalo kontakto paviršiuje. Taip teršalas atsikabina nuo plaunamo paviršiaus, t.y. PAM ištirpdo riebalus vandenyje.

 

Ekologiškos paviršinio aktyvumo medžiagos (PAM)

Ekologiškos paviršinio aktyvumo medžiagos (PAM)

Paviršinio aktyvumo medžiagos tradiciškai gaminamos iš žalios naftos. Augantys aplinkosaugos iššūkiai bei žmonių susirūpinimas sveikatai palankia aplinka yra pagrindiniai biologinių aktyviųjų medžiagų, pagamintų naudojant augalus ir natūralias medžiagas, tokias kaip kokosai, sojos pupelės, greipfrutų sėklos ir celiuliozės ekstraktai, kukurūzai ir kt. populiarumo priežastys.

 

Mūsų produktų „Probiotic“ linijoje iš kokosų gautos paviršinio aktyvumo medžiagos nuo pirmos dienos pakeitė kitų gamintojų vis dar naudojamus produktus iš žalios naftos. Tai ne tik ekologiška, bet ir saugu odai, efektyvu: jos gali būti veiksmingai pritaikytos kietajam vandeniui, galima efektyviai skalbti įvairius medvilnės ir kitus audinius, šalinti įvairius teršalus nuo paviršių.

 

Iš kokosų gautos paviršinio aktyvumo medžiagos drąsiai skinasi kelią į sudėtį produktų, kuriuos galime naudoti buityje, asmeninės priežiūroje, maisto perdirbime, žemės ūkyje, tekstilės gaminiuose ir kt. Didėjantis jautrumas ir sąmoningumas aplinkosaugai ir auganti asmens priežiūros produktų rinka pasaulyje kuria didelę biologinių aktyviųjų medžiagų paklausą. Kadangi iš kokosų gautos paviršinio aktyvumo medžiagos yra natūralios ir nekenkia odai, jos paklausa ypač buitinių ploviklių, valiklių ir skalbiklių rinkoje auga. Mes esame vieni pirmųjų Lietuvos gamintojų, pradėję naudoti natūralias, iš augalų – kokosų ir palmių – gautas aktyvias medžiagas savo produktuose.

 

Europa yra pirmaujanti rinka, naudojanti iš kokoso gaunamas paviršiaus aktyvias medžiagas, po kurios seka Šiaurės Amerika. Didėjanti vartotojų paklausa natūralios gamtinės kilmės produktams tampa rinkos varomąja jėga. Matome, kad ir Lietuvoje sąmoningi vartotojai ieško ir renkasi produktus, kurie ne tik palankūs žmogaus sveikatai, bet ir nekuria žalos gamtai.

Probiotic linijos valymo priemonės

Probiotic linijos valymo priemonės

Vis daugiau žmonių jau įtvirtinę savo gyvenime sampratą, kad kuo natūralesnė medžiaga produktuose, tuo sveikatai palankesnė aplinka kuriame buityje. Papildomai, aplinkosaugos aspektas taip pat aktualus, nes žalios naftos pagrindu naudojamos cheminės paviršiaus aktyviosios medžiagos yra mažo biologinio skaidumo, o tai kenkia gamtai ir žmogui, jos nusėda aplinkoje, žmonija rizikuoja, jog visa cheminė tarša per vandenį, dirvožemį grįžta į mūsų mitybos grandinę ir patenka į organizmą. Todėl vis labiau inovatyvūs gamintojai naudoja bioskaidžias sudėtines dalis, kokios yra ir mūsų produktų „Probiotic“  sudėtyje.

 

Pagrindinės savybės, kuriančios gerą produktų rezultatą yra tinkamas žaliavų suderinamumas tarpusavyje, aukštas aktyvumas, dėl to naudojant „Probiotic“ produktus itin efektyviai pašalinamos įvairios dėmės, riebalai, o svarbiausia – saugomas žmogus ir gamta.

Parašykite komentarą