Naujienos

Koncentruoti skalbikliai: sąmoningas ir atsakingas požiūris į save ir gamtą

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Vis garsiau skambant raginimams mažinti plastiko vartojimą, dažnas nesusimąstome, jog didysis pokytis prasideda nuo kiekvieno iš mūsų. Atidžiau pažiūrėkime ir įvertinkime, kiek ir kokių produktų plastiko pakuotėse perkame ir kaip galime rinktis atsakingiau. Inovatyvių produktų su probiotikais gamintoja “Probiosanus” siūlo paprastą išeitį – pirkti koncentruotus buitinės chemijos produktus. Didesnė aktyviųjų medžiagų koncentracija produkte – ilgesnis naudojimas, daugiau skalbimų ar valymų. Pavyzdžiui, vienos 1,5 l pakuotės skalbiklio „Probiotic“ užteks net 50 skalbimų, o tai reiškia mažiau pakuočių, mažiau plastiko.

 

Kaip atpažinti koncentruotus „Probiotic“ skalbiklius?

„Produktų ženklinimu siekiame padėti vartotojams greitai ir aiškiai suprasti, kaip padaryti ekonomiškai naudingą ir gamtai palankų sprendimą“, sako kompanijos „Probiosanus“ direktorius Darius Kentvainis. „Ant pakuotės priekinės pusės išryškintas skaičius 50 nurodo, kad skalbiklio užteks net penkiasdešimčiai skalbimų. Tiesiog jo reikės mažiau, o tai ir ekonominė nauda žmogui, nes vienas skalbimas ženkliai pigesnis, nei perkant kitą pakuotę“. Išmintingi vartotojai vis atidžiau skaito pakuotes, o produkto pasirinkimą lemia ne vien atpažįstamas prekės ženklas, bet ir papildoma informacija. Taip pat vis daugiau žmonių nepasiduoda mitui, jog kuo daugiau pilant skalbiklio, skalbiniai bus švaresni, pamiršdami, kad per didelį skalbiklio kiekį sunkiau išskalauti. Efektyvus ekologiškas „Probiotic“ skalbiklis gaminamas iš augalinės kilmės aktyviųjų medžiagų, o vienam skalbimui pakanka vos 30 ml produkto.

 

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

 

Ekonomiškas pasirinkimas

Saugodami gamtą, saugome ir savo kišenę. Renkantis produktą pravartu paskaičiuoti, kiek gi kainuos vienas skalbimas. Tikrai neprireiks ypatingų matematikos žinių ar įgūdžių. Pakuotės kainą padalinus iš nurodyto skalbimų skaičiaus matome, kad koncentruoti „Probiotic“ skalbikliai – vieni pigiausių rinkoje. Užklausus vartotojų, ką jie gali rasti pigiau, sulaukėme atsakymų nuo gumyčių plaukams, iki degtukų dėžutės ar vieno banano. O nauda, kurią gaunate, išties didelė: ekologiškas produktas, praturtintas probiotikais, gerosiomis bakterijomis, efektyviai veikiantis ir tausojantis gamtą.

Parašykite komentarą