Naujienos

“Probiotic” produktai jau ir Amazon prekybos sistemoje

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

 

Probiotic valymo priemones Amazon e-parduotuveje„Probiotic“ linijos produktai jau  žengia pirmuosius sėkmingus žingsnius pas Europos vartotojus per Amazon prekybos sistemą. Nuo praeitų metų gruodžio mėn. internetu perkantys pirkėjai Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Ispanijoje gali įsigyti „Probiotic“ skalbiklius ir indų ploviklius, pvz.: https://www.amazon.co.uk

Probiotic indu ploviklis

Produktui patekti į Amazon, ypač tokiame konkurencingame švaros priemonių segmente, nėra lengvas uždavinys. Pagrindinis iššūkis yra ne verslo derybos, bet prekybininkų atidus ir reiklus požiūris į produkto savybes, gamybos standartus, kokybinius parametrus, apskritai, vertę, kurią naujas produktas gali atnešti vartotojams.

Probiotic skalbiklis Amazon e-parduotuveje

Tai, kad „Probiotic“ skalbiklis ir indų ploviklis sėkmingai išlaikė Amazon „lentynos egzaminą“, yra dar vienas įrodymas, kad iš ekologiškų natūralių žaliavų gaminamas ir probiotikais – gerosiomis bakterijomis – praturtintas produktas yra pripažintas ir turintis gerą perspektyvą rasti kelius į daugelio europiečių, itin vertinančių natūralumą, saugią aplinką ir atsakingą gamtos tausojimą, buitį.

 

Įdomu, kad stebime tas pačias vartojimo tendencijas, kurias siekiame diegti ir Lietuvoje – rinkai pateikti itin koncentruotą produktą. Toks produktas ne tik yra efektyvus dėl patrauklios kainos, pavyzdžiui, vienam skalbimui, bet mažina pakuočių naudojimą, o tai rodo atsakingą požiūrį į taršą bei skatina ekologinį mąstymą.

Vertinsime netrukus pasirodysiančius atsiliepimus, o mūsų ambicija ir tikėjimas pačiu produktu, jo nauda žmonėms skatina eiti toliau: vasario mėn. produktus pasiūlysime JAV rinkai, plėsime asortimentą jau esančiose rinkose.

Probiotic skalbikliu iskalbti skalbiniai

Parašykite komentarą