Naujienos

Tvarumas namie: kaip mažiau švaistyti karantino metu?

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Pasauliui susidūrus su COVID-19 pandemija ir gerokai daugiau laiko leidžiant namuose, susiduriame ir su didesniu namų apyvokos reikmenų bei maisto produktų vartojimu. Dėl šios tendencijos daugiau ir švaistome: pavyzdžiui, kai kuriose JAV dalyse atliekų švaistymas išaugo net 20-50%. Tuo tarpu JT skelbia, kad net 75% karantino metu iššvaistyto plastiko taps šiukšlėmis, nusėsiančiomis ant žemės bei vandenyje. Visa tai kelia pavojų mūsų aplinkai dėl didesnės taršos, tad būdai ją sumažinti tampa kaip niekada aktualūs.

Vienas paprasčiausių būdų sumažinti žmogiškąją įtaką taršai bei užtikrinti tvaresnį vartojimą – ekologiškų produktų pasirinkimas. Tiesa, visuomenėje sparčiai populiarėjant tvarumo temai, nesunku apsirikti ir įsigyti produktų, kurių ekologiškumas yra paremtas greenwashing, arba „žaliuoju smegenų plovimu”. Kitaip tariant, tokie prekės ženklai klaidina vartotoją, siūlydami esą ekologišką prekę, kurios sudėtis iš tiesų nėra tvari. Norint išvengti klaidinimo, reikėtų rinktis sertifikuotus produktus, pavyzdžiui, pažymėtus ECOCERT ar V-LABEL organizacijų ženklais.

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

„Probiotic Pure” – tai pirmasis tvarių valymo priemonių prekės ženklas Lietuvoje. Visi „Probiotic Pure” buteliai yra gaminami iš 100% perdirbto plastiko, tinkamo ir tolimesniam perdirbimui. Būtent toks pakavimo modelis leidžia vartoti tvariau, išvengiant bereikalingo atliekų švaistymo. Visas „Probiotic Pure” gamybos procesas atitinka JT iškeltus tvaraus vystymosi tikslus, o produktai yra sertifikuoti tarptautiniu mastu. Taigi, kiekvienas šio prekės ženklo klientas gali prisidėti prie sąmoningo vartojimo bei švaresnės planetos.

Be to, pačios „Probiotic Pure” valymo priemonės yra laikomos vienomis švariausių ir saugiausių, tačiau kartu ir efektyviausių, šiuo metu siūlomų pasaulinėje rinkoje. Priemonės yra sukurtos iš kokybiškų ir natūralių žaliavų, o jų sudėtyje nėra konservantų, dažiklių ir kvapiklių. Taip pat „Probiotic Pure” yra ypatingos dėl probiotikų. Gerosios bakterijos yra itin reikalingos sveikai namų aplinkai – tai leidžia džiaugtis švariais ir saugiais namais be alergijų grėsmės ar ligų. Taigi, „Probiotic Pure” priemonės yra tinkamos kiekvienam, įskaitant kūdikius ar turinčius odos problemų.

Nepamirškite ir dar vieno aktualaus argumento – priemonės koncentruotos, t.y. perkant vieną pakuotę valysite, plausite ir skalbsite daug ilgiau! Rečiau pirksite – mažiau pakuočių, ilgiau naudosite, išvengsite cheminių priedų, probiotikai gins nuo blogųjų bakterijų, o švara namuose tik iš natūralių medžiagų. Naudinga jums, naudinga gamtai! Visus sveikiname su pavasariu, su Žemės diena, kurią pasaulis švenčia kovo 20!

PROBIOTIC PURE – TVARŪS PRODUKTAI TVARIAM GYVENIMUI

Parašykite komentarą