Produktų naujienos

PROBIOTIC BABY skalbiklis sukurtas bendradarbiaujant su vaikų ligų gydytoja

Probiosanus - 100% natūralios skalbimo ir valymo priemonės

Kūdikio odelė – vienas jautriausių dalykų pasaulyje. Tam, kad ji išliktų nesudirginta, švelni ir sveika, privalu atsakingai prižiūrėti kūdikio drabužėlius ir patalynę nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų.

Didžiuojamės, kad bendradarbiaudami su vaikų ligų gydytoja, biomedicinos (alergologijos) mokslų daktare, I. Plėštyte-Būtiene galime pristatyti specialų gaminį kūdikių skalbinių priežiūrai PROBIOTIC BABY.  

mama su vaiku prie skalbimo mašinos

BABY atsirado kaip atsakas į svarbią problemą –  būtinybę užtikrinti saugią ir sveiką aplinką kūdikiams nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Skalbiklio sudėtyje yra tik  kruopščiai atrinkti, aukštos kokybės augalinės kilmės ingredientai – tai, kas būtina norint išplauti naujagimio skalbinius, puoselėti jautrią naujagimio odelę ir stiprinti besivystantį organizmą. Skalbiklyje nerasite dirginančių cheminių medžiagų:  konservantų, dažiklių, kvapiklių, fosfonatų. Be to, BABY praturtintas probiotikais: šios gerosios bakterijos stiprina natūralią mikroflorą ir apsaugo nuo blogųjų mikroorganizmų dauginimosi!

Parašykite komentarą